Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Тъндар

    Тъндар
    Тъндар
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Местожителство : Кумогакуре
    Брой мнения : 92
    Тип Чакра : Райтон

    Мисията на Тъндар Empty Мисията на Тъндар

    Писане  Тъндар Нед Май 16, 2010 9:05 am

    Тъндар бил малко разочарован от тази мисия, защото не бил много смешен и си мислел, че няма да успее.Тъндар отишъл в един магазин за костюми и си взел един клоунски костюм.Облякъл го и докато отивъл в къщата на детето всички му се смяли.За момчето това било добре, защото това му е мисията.Той обиколи цялото село, но не намерил къщата.Върнал се до магазина за костюми, за да почне отначало, а къщата на детето била точно да магазина и Тъндар казал:
    -Как можах да не я забележа?
    Видял в градината, че празнуват рождения ден на момчето.Отишъл и ги поздравил.Казал със смешен глас:
    -Здравейте, деца!Аз съм клоунът Тъндро.Искате ли да ви разсмея?
    -ДА!!!!!!-отвърнали всички малчогани.
    -Добре тогава.Ще ви разкажа един виц.Значи това е з Бай Ганьо.Един ден той отивъл да става войник.Вървял, вървял, срещнал един човек.Човекът го попитал-"Къде отиваш?", а Бай Ганьо отвърнал-"Отивам да ставам войник.".Човекът отвърнал-"Знаеш ли какво ще ти дадат?Пушка.", но Бай Ганьо не разбрал и рекъл-"Какво чушка ли?Аз не обичам чушки.".Вървял, вървял и срещнал друг човек.Човекът го попитал-"Къде отиваш?", а Бай Ганьо отново отвърнал-"Отивам да ставам войник.".Човекът казал-"Знаеш ли какво ще ти дадат?Автомат.".Бай Ганьо отново не разбрал и рекъл-"Какво домат ли?Аз не обичам домати.".Вървял, вървял и срещнал трети човек.Попитал го-"Къде отиваш?" и Бай Ганьо отвърнал, че отива да става войник.Човекът рекъл-"Знаеш ли какво ще ти дадат?Раница с каишки.".Бай Ганьо казал-"Какво баница с мишки ли?".
    -Хахахахахахахаха Very Happy Very Happy Very Happy !
    -Е хареса ли ви вица деца?
    -ДА МНОГО!!!-въздъхнали всички деца.
    Тъндар бил радостен, че успял и на отиване направил още едно нещо.Подхлъзнал се на банан-"Оу,оу." и паднал.
    -ХАХАХАХАХАХА Very Happy Very Happy Very Happy !
    -Хайде довиждане, деца!
    Тъндар свалил клунския костюм, прибрал го и отишъл в сградата за мисии да попита дали се е справил.
    Итачи Учиха
    Итачи Учиха
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Брой мнения : 208
    Тип Чакра : Катон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Итачи Учиха Нед Май 16, 2010 12:51 pm

    Последно ти ти изречение не е зачето :Д ..

    Децата бяха радостни но той трябваше да ги развесели повечко..

    п.п. Давай още 10 реда : ..
    Тъндар
    Тъндар
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Местожителство : Кумогакуре
    Брой мнения : 92
    Тип Чакра : Райтон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Тъндар Нед Май 16, 2010 3:36 pm

    Тъндар affraid и припадна от това, че не е можал да изпълни ама такава много лесна мисия и замалко да получи удар. Very Happy След около десет минути се съвзе и видя сенсея опитвайки се да го събуди.Тъндар си одарил главата и казал:
    -Добре съм, сенсей.
    Тъндар отишъл във заведението и пийнал една сода, за да си опшрави настроението.След това отишъл да посети Анджелина преди отнво да отиде при децата.Почукал на вратата.Анджелина отворила и казала:
    -Ха.Тъндар, здравей!
    -Здравей!
    -Заповядай!Влез!
    Тъндар влязъл и седнал на дивана.
    -Е какво правиш?-попитала Анджелина.
    -Ами... нищо.Нямаш си и на представа какво стана.
    -Какво?
    -Мисията ми беше да разсмивам едно дете на рождения му ден.Взех клоунски костюм, облякох го и така отидох там.След това разказах един виц и на отиване дори се подхлъзнах на бананова обелка нарочно.Но като питах сенсея дали съм се справил, казал, че съм ги разсмял, но трябва повече.Общо взето не успях от първия път.След това от учудване, че не съм изпълнил толкова лесна мисия припаднах.
    -Лал.Не мога да повярвам.Сега какво ще правиш?
    -Еми... не съм сигурен.Ще измисля нещо.
    Тъндар станал и рекъл:
    -Хайде довиждане!До скоро.
    -До скоро.
    И момчето си тръгнало.Отишло до магазина за костюми и взел костюм на шут. jocolor Отишло на рождения ден на момчето, разказало един виц:
    -Имало една жена която родила дете.Не знаела как да го кръсти и попитала съседката.Тя казала да отиде в зоопарка и каквото чуе така да кръсти детето.Отишла и чула "Няма да ти кажа." и кръстило така детето си.Родила още едно и пак попитала съседката как да го кръсти.Рекла и да отиде в гората и каквото чуе така да го кръсти.Чула "Ум."и кръстила така детето си.Те порастнали и един ден се разхождали.Полицай спряло едното дете и попитало-"Как се казваш?", а то отвърнало- "Няма да ти кажа." и те продължавали така.Накрая полицая попитал-"Дете, къде ти е ума?", а то отвърнало- "Ей там Ум пикае в храстите".
    -ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
    -Радвам се, че ви хареса.Сега довиждане.
    Тъндар си тръгнал като правил задни салта.
    Итачи Учиха
    Итачи Учиха
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Брой мнения : 208
    Тип Чакра : Катон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Итачи Учиха Нед Май 16, 2010 3:52 pm

    30 опит и 50 рио ...


    п.п. спри да си разказваш сам Surprised

    Sponsored content


    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Sponsored content


      В момента е: Съб Май 11, 2024 4:10 pm