Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Джирая

    Джирая
    Джирая
    Генин/Огън
    Генин/Огън


    Брой мнения : 17
    Тип Чакра : Катон

    Мисията на Джирая Empty Мисията на Джирая

    Писане  Джирая Нед Май 16, 2010 4:01 pm

    Щом Джирая чул мисията си момчето хукнало към града.Имали среща на червеният павилион на пазара.Момчето се завтекло по улицата като крояло планове как най-добре и най-успешно да завърши и направи мисията си.Въпреки че не се притеснявало момчето повдигнало темпото си.И това дало своето предимство.На хоризонта се вждал ярко-червеният магазин,който бил нарочен за среща.Так Джирая пристигнал и се огледал но явно беше доста подранил и трябваше да си почака.Момчето се качило на покрива и се облегнало хубаво като продължило да се оглежда за бабата на която трябваше да върне котето.Момчето напраило един клонинг който пратил да открадне една вода и един сладолед защото Джирая беше много жаден и му беше горещо а си беше забравил парите.Двойникът се върнал с кражбите и Джирая взел водата като я изпил цялата,а селд това започнал също толкова скоростно да яде сладоледа.И тъкмо когато свършил и една бабка се появила пред магазина без да влиза.Момчето се почудило извадило снимката на бабката от мисията и сверило лицата.Била същата.Момчто слязло и се представило,а бабката отвърнала ядосана:
    -Това хокаге си няма на представа какво прави.Аз съм стара личност с известна котка а ми праща някакъв клощьо да ми върши работа.
    Джирая се изнервил и гневно попитал къде за последно е видяла котката и дали ще му даде едно кълбо прежда.Старицата отговорила още по-гневно като чели изкала още повече да ядоса Джирая:
    -Откъде да знам нали затова си тук и да си си взел кълбо несъм длъжна да ти давам.
    Тогава Джирая много се ядосал и видял че личноста е с еднно плетено и дълго нещо като плетн гащеризон.Обаче се беше разбридало една конче.Тогава Джирая промъмрил:
    -Така ли!
    И с всичка сила дръпнал конеца и перд цялата улица той се разпрел и жената останала по някакъв потник и нещо подобно на гащи.Джирая бързо навил преждата на кълбо и хукнал да издирва котката.Момчето доволно от себе си скоро видяло една бяла котка която много приличала на тази от снимката.Тогава момечто хвърлило единият край от кълбото като се надявал че котката ще помирише миризмата на бабата и ще тръгнес лед игривия конец.Така и станало.пъргавото коте се понесло след конеца.Така момчето почукало на вратата като предварително беше завързал малко от конеца за дръжката.Джирая сес крил в храстите и зачакал резултата.Бабата подскочила от радост,но тихо напсувала Джирая за дето я беше изложил пред целия град.Но това не бил края.Бабата била толкова ядосана че написала писмо до хокагето.И точно когато си помислил че хокагето ще му се скара и сигурно ще го изгони от селото стнанало точно обратното.Хокагето се усмихнало и казало,че джирая е един от малкото нинджи който са сринали гордоста на тази личност.так момчето си тръгнало доволно след тежкият ден.
    Какаши Нагато
    Какаши Нагато
    Акатски/Ото
    Акатски/Ото


    Брой мнения : 1016
    Тип Чакра : Райтон,Суйтон

    Мисията на Джирая Empty Re: Мисията на Джирая

    Писане  Какаши Нагато Нед Май 16, 2010 7:01 pm

    Системно:
    34 опит
    73 руо

      В момента е: Съб Май 11, 2024 7:51 am