Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Тъндар

    Тъндар
    Тъндар
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Местожителство : Кумогакуре
    Брой мнения : 92
    Тип Чакра : Райтон

    Мисията на Тъндар Empty Мисията на Тъндар

    Писане  Тъндар Нед Май 16, 2010 9:21 pm

    Тъндар се поклонил на сенсея и отишъл да търси къщата на стареца.Качил се на един стълб и се огледал.Видял само до една къща да стои старец в очакване на някой.Слязъл и започнал да бяга към тази къща.Объркал пътя и се качил отново на един стълб.Видял къщата и забелязал, че се бил отдалечил от нея.Слезе и този път започна да тича в правилната посока.Отиде и видя просто магазин.Бил объркан и лицето му изглеждаше така: confused .Очудил се.Сетил се, че имал името на стареца на една бележка.Започна да си бърка в джоба и рекъл:
    -Къде, къде е?
    Намерил я и прочел името:Кенкай Старейшини.Започнал да се разхожда и попитал един човек:
    -Извинете, господине, да познавате един старец на име Кенкай Старейшини?
    -Не, момче, не го познавам.
    Срещнал и друг човек.
    -Случайно да познавате Кенкай Старейшини?
    -Не.Съжалявам.
    Срещнал и още един човек и се надявал да го познава.
    -Извинете, господине, да познавате случайно един старец на име Кенкай Старейшини?
    -Да, познавам го.Двадесет и пет метра на изток от тук е неговата къща.
    -Благодаря ви.
    Тъндар отишъл и се представил.
    -Здравейте!Аз съм Тъндар господин Кенкай.Разбрах, че телевизора ви е счупен.Какво му е?
    -Ела вътре.Показва само един канал по която и програма да превключа.Наскоро го купих.Включил съм и кабелната.
    Тъндар се засмял и казал:
    -Извинете, но показва една програма, защото сте включили антената.
    Тъндар я махнал и включил кабелната, но показвал пет програми.
    -Сега трябва да си наместите програмите.
    Тъндар започнал с търсенето.На телевизора имаше само:bTV,NOVATV,KANAL 1,AXN,Discovery Channel.Тъндар му наместил и:Diema, Animal Planet,Diema 2, Diema Family, bComedy, bCinema и много други.Разбрал , че и внуците му идват често и искат да гледат анимации.Тъндар му наместил и Super7,Disney Channel,Cartoon Network.
    -Благодаря ти.-въздъхнал старецът.
    -Няма защо.Леле, но вие не сте ли заместили този счупен прозорец.Ей сега ще го направя.
    Тъндар премахнал старият прозорец и сложил чисто нов.Пребоядисал и оградата, защото тя не била.
    -Благодаря ти, но нямаше нужда да го правиш.
    -Няма защо.Аз така реших.Довиждане господине.
    -Довиждане.
    Тъндар си взел една ябълка от щанда който преди беше разрушил, но след това го поправи.Изял я и видял една чешма.Измил се и отишъл при сенсея, за да го пита как се е справил с тази мисия.
    Сасуке
    Сасуке
    Мисинг-нин ранг Ц
    Мисинг-нин ранг Ц


    Брой мнения : 102
    Тип Чакра : Фуутон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Сасуке Пон Май 17, 2010 8:16 am

    Ще я приема защото си чакал и ми хареса малко.Но другия път ако пишсих по 2-3 думи на ред няма да я приема и нито някои от админите..20 опит 65 пyо...

      В момента е: Нед Май 12, 2024 11:34 am