Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Конохамару

    Конохамару Хюга
    Конохамару Хюга
    Генин/Огън
    Генин/Огън


    Брой мнения : 50
    Тип Чакра : Катон

    Мисията на Конохамару Empty Мисията на Конохамару

    Писане  Конохамару Хюга Пон Май 17, 2010 5:38 pm

    Конохамару започна да търси дядото на който трябва да помага.Започна да търси и видя много приятели и много старци но не и този на който трябва да помогне,момчето видя един старец но на него му помагаха.Продължи и дивя една баба на която и трябваше помощ но той търсеше дядо на който да помогне.Момчето вървяло ли вървяло видяло много къщи с баби и дядовци който им помагали млади нинджи с мисии като Конохамару.
    -Няма да е лесно си каза момчето и продължи да търси дядото.Вървяло ли вървяло видял санините поздравил ги поговорили си и те му каза ли каде да отиде.Момчето ги послушало и тръгнало вървяло що вървяло и накрая на селото видяло стареца който мъкнел 5 тона дърва 1 по 1.Конохамару го поздравил и започнали да пренасят дървата но проблема бил че са много тежки.Конохамару направил Буншин Но джутсу 10 клонинга да му помагат с мъкненето на дървата до дома на стареца Mad .Толкова било трудно че за 1 час мъкнели 1 тон дърва.
    -Трябва да направя още Буншин но джутсо (клонинги) за да свърша по бързо си казало момчето и напарвило още 20 буншин но джутсо и продължили.Мъкнели ли мъкнели 2 часа и им останало още да мъкнат 1 тон и 500 кг толкова било тежко .....
    -Буншин но джутсу направил отново Конохамару и пак започнели да ги мъкнат към къщата на стареца.
    -А бе дядо защо са ти толкова дърва попитъл Конохамару много учуден ?? ? ? ?
    -За зимата момчето ми казъл дядото тежко и уморен от болко а след това спрял да се почине и казъл на Конохамару да продължи сам защото нямъл сили.
    Конохамару продължавам още 3 часа да мъкне сам защото нямал чакра и буншин но джутсо изчезнали pale pale pale .
    -Готов съм извикъл Конохамару много щастлив и прегърбен но най-вечен щастлив че приключи Smile .
    -Браво момчето ми много ми помогна с тежката работа с пренасянето хайде довиждане казъл стареца.
    -Добре довиждане ! ! ! !
    След това Конохамару се върнал при сенсея който дава мисии и казъл че е приключил с мисията си.
    Минато Узумаки
    Минато Узумаки
    Генин/Огън
    Генин/Огън


    Местожителство : Коноха
    Брой мнения : 369
    Тип Чакра : Фуутон , Катон

    Мисията на Конохамару Empty Re: Мисията на Конохамару

    Писане  Минато Узумаки Пон Май 17, 2010 7:31 pm

    буншините са илюзии не са каге буншини .
    40 опит 80 руо

      В момента е: Съб Май 11, 2024 12:18 pm