Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Тъндар

    Тъндар
    Тъндар
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Местожителство : Кумогакуре
    Брой мнения : 92
    Тип Чакра : Райтон

    Мисията на Тъндар Empty Мисията на Тъндар

    Писане  Тъндар Пон Май 17, 2010 6:19 pm

    -Ясно, сенсей!Веднага се заемам.-казал Тъндар и се поклонил на своя понякога строг, но справедлив сенсей.
    Момчето започналода да търси тази къща, където живеела старицата на която трябвало да нацепи дървата.Отишъл първо малко да се поотпусне в гората.Разхождал се и се качил на едно дърво.Седнал и се подпрял на дървото.Взел един кунай и започнал да рисува с него по дървото.Но нещо само драскал.Станал и решил да потренира малко уменията си с кунаи и шурикени.Взел още два куная и станали три.Влязал още по-навътре в гората.Хвърлял кунаи по дървета, зимал ги и пак ги хвърлял докато не излезе от гората.След това отново до сещото място където беше започнал.Прибрал своите три куная и взел три пурикена.Отново направил същото.Хвърлял ги на дървета, взимал ги и пак ги хвърлял докато не излезе от гората.Направил същото до мястото където беше и след това обратно.Изкарал малко храна и си хапнал.След това се върнал в града и отишъл на гости на стареца Кенкай Старейшини.
    -Здравейте господин Старейшини!Как сте и как е телевизора след посещението ми тук?
    -Здравей Тъндар!Аз лично съм много добре, но нещо програмите пак се изгубиха.Мисля, че децата са барали нещо.
    Тъндар отишъл и погледнал телевизора, за да види кои програми липсват.Скоро той ги остановил.
    -Да прав сте.Децата са барали.Липсват Discovery channel, Animal Planet и FOXCRIME.
    Скоро момчето ги наместило, и тръгнало да търси къщата на старицата.Преди да си тръгне господин Старейшини му казал:
    -Довиждане Тъндар.Благодаря ти много за това.Хайде до скоро.
    -Довиждане господин Старейшини.Няма нищо и запомнете да не давате на децата да си играя с телевзора, защото може пак да разбъркат програмите.
    Тъндар търсил и накрая намерил тази къща.Като отишъл почукал на вратата и старицата му отворила.Рекъл:
    -Добър ден, госпожо!Разбрах, че трябва да ви помогна да нацепите дървата си..Казвам се Тъндар.
    -Добър ден, момчето ми.Не помниш ли баба си?
    -Вие, Вие сте баба ми.Неможе да бъде.Бабо!!!-казал Тъндар с учудване и прегърнал баба си която не бил виждал от тригодишен.Сега да видим онези дърва.
    Баба му го завела зад къщата в двора и му показала сто дървета, готови да ги нацепят.Тъндар се очудил confused и след това взел брадвата и започнал да цепи всички дърва.Отнело му време, но най-накрая успял.Отишъл до вратата и рекъл на баба си.
    -Хайде чао!Съжалявам, че немога да остана, но аз си имам цел и трябва да тренирам и изпълнявам мисии, за да я постигна.
    -Да, разбирам.Довиждане момчето ми и да се пазиш.Надявам се да изпълниш своята цел на да станеш най-силния нинджа.
    Тъндар докато вървял изохкал от учудване, че баба му знаела точно , ама точно каква цел има.После се успокоил и си тръгнал.
    Сасуке
    Сасуке
    Мисинг-нин ранг Ц
    Мисинг-нин ранг Ц


    Брой мнения : 102
    Тип Чакра : Фуутон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Сасуке Пон Май 17, 2010 6:27 pm

    Браво 25 опит 85 пуо...

      В момента е: Съб Май 11, 2024 8:45 pm