Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

    Мисията на Зуки

    avatar
    ????
    Гост


    Мисията на Зуки Empty Мисията на Зуки

    Писане  ???? Пет Апр 09, 2010 12:48 am

    Момчето се запъти на запад от Коноха, като не се бавеше, но и не бързаше прекалено много.
    Като стига и видя стареца, и заинетересовано го попоита
    На вас ли трябва да ви оправя оградата ? ? ?
    Да, стига ти да си момчето от коноха ? - очудено заяви старят човек.. Тогава момчето му отвърна по следния начин :
    Естествено че съм аз, приятно ми е, аз съм Зуки Текашима, и един ден ще бъда велик ! - наперено заяви момчето.
    Приятно ми е аз съм Хаши Яхикото, и трябва да се погрижиш за оградата ми, защото иначе животните постоянно бягат.
    Няма проблем ! Ще го направя !.. но старецът имаше да казва още нещо на младото шиноби...
    Момче, защо първо не хапнеш ? попита стареца.. момчето без да се колебае отвърна на висок глас
    Защо не, и без това съм гладен.. а нещо за пиене искаш ли ? например чай, или плодов сок ?
    Мда.. разбира се, не бих отказал един портокалов сок ^^ каза с усмивка на лице младото шиноби.
    Докато обядваха, старецът разпитваше момчето, как се развиват нещата в Коноха, защото не беше ходил там от отдавна. И селото му липсваше. Тогава младото шиноби му разказа какво се случва в селото, с пълни подробдности.
    След това стареца го попита, как върви живота на момчето, и тогава Зуки отвъра " Еми, немога да се оплаквам, има и хора които са в по-лоши ситиаций от моята, така че, добре ми е живота, ами вашия, господине" .. ау .. еми моят живот.. аз също немога да се оплача, имам хубаво семейство, внуци, много животни, хубава къща, плодородна градина.. абе всичко за което може да си мечтае един старец като мен. - отвърна фермера. Добре ! извика Зуки, време е да се захващам с мисията. Момчето отиде и първо взе цимента и след това се запъти към оградата, тогава започна да повдига тежКите камъни, като ги слагаше един по един, внимателно.. не му отне много и мисията беше изпълнена, момчето доволно, отиде да се сбогува със стареца.. " е чао старче, ще се видим отново, като стана велика нинджа". Разбира се момче - отговори стареца.


    Последната промяна е направена от Zuki Tekashime на Пет Апр 09, 2010 1:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
    Какаши Нагато
    Какаши Нагато
    Акатски/Ото
    Акатски/Ото


    Брой мнения : 1016
    Тип Чакра : Райтон,Суйтон

    Мисията на Зуки Empty Re: Мисията на Зуки

    Писане  Какаши Нагато Пет Апр 09, 2010 1:06 am

    40 опит 80 руо
    добави си ги...

      В момента е: Съб Сеп 28, 2024 9:32 pm