Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

    Зуки - мисия 3

    avatar
    ????
    Гост


    Зуки - мисия 3 Empty Зуки - мисия 3

    Писане  ???? Пет Апр 09, 2010 11:58 pm

    Щом разбра че има нова мисия за него, Зуки веднага се запъти към офиса на Хокагето. По пътя си казваше "Хаха това ще е последната ми д ранк мисия, след това ще мога да ходя по истински Ц ранк мисий ! Супер !" Като стига пред офиса на хокагето, той почука на вратата и влезе. Тогава той с усмивка на лице каза хокаге-сама готов съм да изпълня своята последна Д ранк мисия ! тогава всички в стаята се учудиха и се попитаха "какво му става. защо не се оплаква?" Тогава хокагето сведе поглед надлоу и момчето се учуди какво става.. дали има по-голяма мисия за него.
    - Трябва да пасеш овцете на един овчар. - каза хокагето на нисък тон. Веднага след това последва едно силно
    КАКВООО ?! Да пася овце, че аз да не съм овчар ?!?! О.о - бесно каза момчето.. Какво му е на този овчар че да не си пасе овцете, да не би да е инвалид ?!? или нещо такова, каво по дяволите..
    Еми всъщност и аз не знам, защо му е да иска нинджа да му пасе овцете, но както и да е, това е твоята последна Д ранк мисия, след това ще ходиш по Ц ранк мисий. Е все пак има и добри страни.. щом това е последната ми д ранк мисия, ще гледам на нещата от добрата гледна точка.. така момчето се запъти към стареца. Като стига при него го поздрави, казвайки Здравейте господине, аз Съм Зуки Тека-- .. не съм те питал кой си, прекъсна го стареца. ти си тук за да си изпълниш мисията, отиди при овците, те са на ливадата и те чакат. момчето си каза какъв стар глупак.. и отиде при овците. Тогава той си ги пасеше спокойно и му беше много скучно, по едно време една овца започна да се взира в него. Тогава той и каза, какво ме гледаш бе, я къш от тука иди при другите. И овцата си замина, час по късно старецът дойде, и каза, добре, овците са готови, можеш да се махаш. момчето без да чака си тръгна и докладва на хокагето за случиолото се.
    Какаши Нагато
    Какаши Нагато
    Акатски/Ото
    Акатски/Ото


    Брой мнения : 1016
    Тип Чакра : Райтон,Суйтон

    Зуки - мисия 3 Empty Re: Зуки - мисия 3

    Писане  Какаши Нагато Съб Апр 10, 2010 12:00 am

    30 опит 60 руо

      В момента е: Съб Сеп 28, 2024 7:19 pm