Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Минато Мисия 3

    Минато Узумаки
    Минато Узумаки
    Генин/Огън
    Генин/Огън


    Местожителство : Коноха
    Брой мнения : 369
    Тип Чакра : Фуутон , Катон

    Минато Мисия 3 Empty Минато Мисия 3

    Писане  Минато Узумаки Съб Апр 10, 2010 8:45 am

    Минато гледаше прекрасната гледка на коноха през един обеден ден времето беше добре затова той се наслаждаваше на гледката той тръгна да се поразкара искасше да утиде до хокагето дали има мисия за него той си варвеше по центара гледаше какво продават напразара и си вървеше той продалжаваше и стигна до мястото на хокагето той тръгна да се качва по стълбите върви си той и най накрая стигна до стаята на хокагето почука на вратата и от вътре се чу глас който каза Влез аз влязох попитох я дали има мисия за мен тя каза
    -Има една мисия от ранг д да намериш кучето на една жена искаш ли я ?
    -Искам я разбирасе.
    И така аз излязах от стаята и тръгнах да търся кучето търсих ли аз търсих ни след след това видях на някои затънтени улички да има капки кръв аз следвах капките и накрая видях кучето да му е счупен задният и също беше одран от одраното място течеше кръвта взех го и веднагъ тръгнах към болницата когато стигнах до там кадето дадах да го прегледат след това те го прегледаха превързаха го аз тръгнах стигнах до стаята на хокагето почуках тя ми каза да вляза и когато влязах и казах
    -Хокаге-сама когато намерих кучето беше с счупен крак и беше одрано затова отидох до болницата да го превържат . А сега момчето чака само заплащането за тази мисия
    Какаши Нагато
    Какаши Нагато
    Акатски/Ото
    Акатски/Ото


    Брой мнения : 1016
    Тип Чакра : Райтон,Суйтон

    Минато Мисия 3 Empty Re: Минато Мисия 3

    Писане  Какаши Нагато Съб Апр 10, 2010 12:16 pm

    35 Опит 70 руо..

      В момента е: Съб Сеп 28, 2024 9:25 pm