Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Тъндар

    Тъндар
    Тъндар
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Местожителство : Кумогакуре
    Брой мнения : 92
    Тип Чакра : Райтон

    Мисията на Тъндар Empty Мисията на Тъндар

    Писане  Тъндар Чет Май 13, 2010 8:49 pm

    Момчето много хареса своята мисия и обиколи града, за да намери момичето което трябваше да разведе из него.Търсеше много време и накрая я видя.Червенокоса, светлокафяви очи, около един метър и шесдесет и пет сънтиметра висока.Беше със чантата си.Сигурно щеше да ходи на пазар.Тъндар отиде при нея и я поздрави.
    -Добър ден!Разбрах, че трябва да Ви разведа из града.Аз съм Тъндар.-рекъл той и и целунал ръката-А вие сте?
    -Казвам се Анджелина.
    -Много хубаво име.От тук моля.-казал Тъндар като посочил на север.
    Те вървели и си говорили, за да се опознаят.
    -Анджелина, от кое село идваш?
    -От Коноха.
    -Добре.
    -А ти?
    -Еми... аз съм си оттук.Хей, виж ето я и тренировъчната зала.Да влезем!
    Те влезли и Тъндар и обяснил, че тук всички тренирали своите движения, развивали си силата,ловкоста,бързината.Те видяли Аксел Роуз.
    -Здравей, Аксел.Нека да ти представя Анджелина.Трябва да я разведа из града.
    -Здравейте, Тъндар, Анджелина.Приятно ми е да се запознаем Анджелина.-рекъл Аксел.
    -Да не те задържаме, Аксел.Ти тренирай и се надявам да станеш много силен.До скоро.
    -До скоро, Тъндар.
    -Анджелина, хайде да продължим с обиколката.
    Двамата продължили пътя си из града и пристигнали до библеотеката.Влезли и и показал няколко свитъка и книги от преди около 300 години.След като разгледали излезли от библеотеката и прод1лжили на запад.Стигнали до болницата.
    -Тъндар, тука няма нужда да влизаме, знам всичко.
    -Добре.Както желаеш.
    По пътя си видяли щанда за информация и карти.Най-накрая отишли в сградата където се дават мисиите.Влезли.Запознал Анджелина със сенсея Какаши Нагато.
    -Сенсей, това е Анджелина.
    -Анджелина това е сенсея Какаши Нагато.
    Двамата казали, че им е приятно да се запознаят.Разгледали и накрая излезли.По пътя към къщата на Анджелина се спрели в заведението да пийнат по нещо.
    -Какво искаш да пиеш?
    -Една Fanta.
    -Добре.Ей сега се връщам.
    Тъндар отишъл при бармана и му казал една Fanta и една Coca Cola White.Той отвърнал:
    -Двадесет руо моля.
    Тъндар му прошепнал:
    -Пич, сега развеждам една мадама.После ще ти ги дам.
    Бармана му дал питиетата и момчето ги взе като се преструваше, че дава пари.Отиде при Анджелина и и подаде питието.
    -Заповядай.
    Изпили си ги и Тъндар изпратил момичето до вкъщи и си тръгнал като си помислил: "Човече май взех че хлътнах по нея".
    Какаши Нагато
    Какаши Нагато
    Акатски/Ото
    Акатски/Ото


    Брой мнения : 1016
    Тип Чакра : Райтон,Суйтон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Какаши Нагато Чет Май 13, 2010 8:57 pm

    Хъмм Браво каза Хокагето и даде парите на момчето..

    50 опит 100 руо...

      В момента е: Съб Сеп 28, 2024 9:22 pm