Naruto RPG

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Скоро очаквайте нов и свеж дизайн , поздрави и късмет от екипът на www.naruto-rpg-bg-bulgarianforum.net

2 posters

    Мисията на Тъндар

    Тъндар
    Тъндар
    Генин/Светлина
    Генин/Светлина


    Местожителство : Кумогакуре
    Брой мнения : 92
    Тип Чакра : Райтон

    Мисията на Тъндар Empty Мисията на Тъндар

    Писане  Тъндар Чет Май 13, 2010 9:21 pm

    Сенсея като дал мисията на Тъндар, момчето ходило из града, за да намери старецът на когото трябва да помогне.По пътя си видял къщата на Анджелина.Тя била седнала на пейката и беше унила.Тъндар отишъл и я попитал какво стана, че е така унила.Тя отговорила:
    -Токущо гаджето ми скъса с мен.-и се насълзила.
    -Съжалявам!-и и подпрял главата на рамото си, за да се почувства по-добре.
    -Но за какво съжаляваш?Ти не си виновен.
    -Да знам.Просто ако нещо ужасно се случи с някой така казвам.Хайде до скоро.Трябва да помогна на един старец за покрива му.
    -До скоро.-и тя се усмихнала.
    Тъндар продължил пътя си и видял стареца.Той вече бил извадил инструмените си и го чакал.Покривът направо си го нямаше.
    -Здравейте!
    -Здравей!Нали знаеш, че трябва да ми помогнеш за покрива.
    -Да знам.Веднага се заемам.
    Момчето взело чук и няколко пирони плюс няколко дъски.Сложило първата дъска и я забило.Втората и нея забило.И така докато не забил закъщата всички дъски.Сега взел цимент и много керемиди и започнал да ги залепва и да ги реди ред по ред докато не свършил.Видял къщата, че не била боядисна.Попитал стареца:
    -С каква боя искаш да е боядисана къщата?Ще го направя по свое желание.
    -Бяла.-отвърнал старецът и се усмихнал понеже момчето искало и да боядиса къщата.
    Тъндар взело четката и кофата с боя в ръката си.Използвал бързината си и боядисал цялата къща за десет минути.Старецът много му благодарил.
    -Няма проблем.-въздъхнал Тъндар.
    Минато Узумаки
    Минато Узумаки
    Генин/Огън
    Генин/Огън


    Местожителство : Коноха
    Брой мнения : 369
    Тип Чакра : Фуутон , Катон

    Мисията на Тъндар Empty Re: Мисията на Тъндар

    Писане  Минато Узумаки Чет Май 13, 2010 9:29 pm

    Ако не беше това с боядисването щях ти дам по малко опит и руо но възнаграждението ти е 50 отип 90 руо .

      В момента е: Съб Сеп 28, 2024 7:17 pm